02 września 2013 22:07 | Aktualności

Turniej aktywnych

Polskie Stowarzyszenie Coachingu i Rozwoju oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „Lipnica” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Turniej aktywnych”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Podkarpacia. Przedmiotem konkursu jest zaplanowanie, przeprowadzanie, udokumentowanie projektu konkursu w następujących obszarach:

• turniej społeczno-opiekuńczy
  • turniej regionalny
  • turniej edukacyjny
  • turniej ekologiczny
  • turniej gospodarności

Głównym celem konkursu jest angażowanie dzieci i młodzieży w szeroko rozumiane działania na rzecz środowiska lokalnego.

Organizator pokrywa koszty niezbędnych materiałów oraz przewiduje atrakcyjne nagrody dla zwycięzców. Opiekunowie grup otrzymają wynagrodzenie zgodne z zakresem przewidzianym dofinansowaniem w projekcie. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 września 2013 r. Liczba uczestników mogących wziąć udział w projekcie jest ograniczona. Program jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Szczegółowe informacje na stronie www.pscir.org.pl

Patronem medialnym konkursu jest portal  Jaslo4u.

Zdjęcia: